piątek, 24 września 2010

aktualności

projekt wcale nie skończył się w maju, nie skończy się pewnie nigdy bo zawsze coś będzie się zmieniać i ktoś będzie musiał to udokumentować.
w lipcu z Agatą, moją lepszą połową, przejechaliśmy 3/4 polski po squatach obecnych i nieistniejących. w sumie, z miejsc które mogą się kojarzyć, byliśmy praktycznie wszędzie. niżej lista tego, co wciąż nam zostało.
potem było dużo Wrocławia, bo i też szykują się zmiany.
11 września wszystko, co do tej pory powstało, pokazaliśmy na Prefabecie w KRK (dzięki ekipa!), ogladalo jakies 70 osob, nie bylo uwag ze cos popieprzylismy.
w poniedziałek drukuję część prac, ogarniamy antyramy i montaż i 2.10 wernisaż na CRK, tym razem w wersji papierowej. troche mam obsrywke bo jeszcze nie wszystko dopięte, ale damy radę. o dziwo dawaliśmy prawie ze wszystkim. wielkie dzieki dla wszystkich osob, ktore jakos tam nam pomogly po drodze.

ponizej lista miejsc ktorych nie mam, a miec chce - czesto po prostu z braku czasu jeszcze tego nie ogarnalem, czesto nie moge sie dobic. pomoc mile widziana.

1) łódź - wszystko:
K210
Ksylolit
Węglowa
K50
2) Wawa
nowe condrada
czarna żaba
3) sidrza i sokółka
la idea
art przychodnia
4) opole
fabryka i trochę inncyh
5) zielona góra
awaria

tak to mniej więcej wygląda. chętnie jednak ogarnę każde info, bardzo potrzebuje też wszystkich archiwalnych zdjęć - proszę, poszukajcie w szufladach.

tyle z aktualnosci. wiecej na biezaco na www.starzec.blogspot.com, moim macierzystym blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz